SPOLUPRÁCE


Mgr. Jakub Olach
Realitní makléř
M: +420 776 307 562

Spokojený klient je mou odměnou, radostí i zodpovědností. Každá nemovitost je domovem a investicí, a tak k ní také přistupuji. Zajistím bezpečný prodej i Vaší nemovitosti a nenechám Vás prodat pod cenou.

Mým cílem je vždy prodat nemovitost tak, aby byl klient maximálně spokojený – za co nejvyšší možnou cenu, bezpečně a transparentně.

Naše spolupráce stojí na vzájemné důvěře, kterou budujeme od prvního setkání. Společně identifikujeme Vaše potřeby, seznámím Vás s mojí prodejní strategií a o zbytek se už postarám. Moje práce je naprosto transparentní, po celou dobu prodeje klientům pravidelně předkládám reporty svých aktivit, statistiky a přehledy zájemců.

Vaší nemovitost k prodeji důkladně připravím a nastavím efektivní marketing. Na každém kroku záleží, proto spolupracuji s profesionály od samého počátku až do konce. Využívám moderní technologie a řešení na míru konkrétnímu projektu. Zájemce o koupi prověřuji v několika krocích. Každý detail může rozhodnout a proto jsem důkladně připraven na každou prohlídku a jednání se zájemci.